Webmaster Forumu Genel Konular Yeni Siteler v www.tekno50.com
www.tekno50.com
melih008
www.tekno50.com
0
447
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
melih008 Junior Member
**
1 Year of Service
 • Konular1
 • Mesajlar1
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
Ben Melih Demirtaş Sakarya’nın Geyve ilçesinde yaşıyorum Bilim ve Teknoloji merakımdan bu siteyi kurdum.
Web sitemizin adresi: www.tekno50.com Teknoloji haberlerinin, donanım yazılım incelemelerinin, dokümanların, forum, bilim ve teknoloji bilgilerinin paylaşıldığı websitesidir.
[b]www.tekno50.com[/b] teknolojiye dair haberlerin, piyasaya yeni çıkan teknolojik ürünlerin donanım ve yazılım incelemelerinin teknoloji severlerle buluşturulduğu web sitesidir. Ana menü seçeneklerinden forumuna da ulaşmanın mümkün olduğu sitede ayrıca kullanıcıların çevrimiçi olarak birbirleriyle sohbet edip sosyalleşebilmelerini sağlayan bir eklenti de mevcut.
[b]Tekno50.com’da [/b]Neler Var?
www.tekno50.com  adresini tarayıcınıza girdiğinizde karşınıza 500’den farklı haber ve anlatıcı rehber çıkıyor. En ilginç yanı ise sitenin bu halini alması sadece 1 yıl gibi kısa bir süre almış. Yayın hayatına yeni başlayan, az sayıda editör ile çalışan bir site için bu muazzam bir sayı.
Konu çeşitliliği bakımından oldukça geniş ve doyurucu bir içeriğe sahip olan site 6 ana bölüme sahip.
·         [b]Teknoloji[/b]
Güncel haberlerin ve teknolojik gelişmelerin site takipçileri ile paylaşıldığı bölümdür.
·         [b]Doküman[/b]
Bu bölüm özellikle son derece faydalı bilgilerin bulunduğunu düşündüğüm donanım, yazılım ve hatta işlemci kodlamalarına kadar çeşitlilik içeren kullanım kılavuzu niteliğinde bir bölüm
·         [b]Haber[/b]
Teknoloji dışı, hayata dair ve aktüel haberlerin yer aldığı teknoloji ile daha az ilgili kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bölüm
·         [b]İnternet[/b]
İnternete dair bilgiler, internet sitelerinin kullanımları ve cihaz uygulamalarının web ara yüzleri ile ilgili aradıklarınızı bu bölümde bulabilirsiniz.
·         [b]Mobil[/b]
Farklı işletim sistemlerine ait mobil sorunlar, bu sorunlara çözümler ver uygulamalarla ilgili aklınıza gelen her şeyi bulabileceğiniz bölüm
·         [b]Oyun[/b]
Oyun severlerde unutulmamış. Bu bölümde oyun dünyasında haberler ve karşılaştırmalı incelemeler bulunuyor.
Tüm yukarıda bahsettiklerimiz ilginizi çekmese bile sitede bulunan platform eklentisi sayesinde [b]www.tekno50.com[/b] u sosyal bir mecra gibi kullanabilirsiniz. Radyo dinleyip, TV izlerken [b]www.tekno50.com[/b]  vasıtasıyla tanıştığınız arkadaşlarınızla sohbet etmenin tadını çıkartabilirsiniz.


Bu Konudaki Yorumlar
www.tekno50.com - Yazar: melih008 - 05-04-2023, 05:00 PM