Webmaster Forumu SEO Hizmetleri Tanıtım Yazısı v Şok Olacaksınız ! Türkiye Depremi ve Kahramanmaraş depremlerinin Şifreleri
Şok Olacaksınız ! Türkiye Depremi ve Kahramanmaraş depremlerinin Şifreleri
ispaniolle
Şok Olacaksınız ! Türkiye Depremi ve Kahramanmaraş depremlerinin Şifreleri
0
316
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
ispaniolle Senior Member
****
2 Years of Service
 • Konular293
 • Mesajlar293
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
Türkiyedeki Depremlerin Şifreleri
https://youtu.be/txJHJM8khbw

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

Gerçekten şok olacağınız bir videoyu sizlerle paylaşmak istedik bugün. Çünkü biz  aklımızdaki "acaba" sorularına cevap almak isterken, Türkiyedeki depremlerin doğal afet mi yoksa suuni şekilde yapılmış depremler mi olup olmadığı konusuna hala emin olamıyorduk.

Kahramanmaraş depremi - Hatay depremi - Elazığ depremi - Adıyaman depremi - Diyarbakır depremi - Adana depremi - Gaziantep depremi - Şanlıurfa depremi...Aslında hepsinin ana oluşum yerleri aynı olsa da her biri ayrı can ve ayrı acı yaşatan depremlerdi.

Öncelikle depremlerle ilgili şunu söylemek istiyoruz. Depremin sebebini ve oluşum nedenlerini iyi bilmek gerekiyor.  Türkiye, dünyanın en aktif deprem kuşaklarından biri olan Akdeniz ve Çevresi Deprem Kuşağı'nda yer almaktadır. Bu nedenle Türkiye sıklıkla depremler yaşamaktadır. Depremlerin oluşma nedeni ise genellikle tektonik hareketlerdir. Yer kabuğundaki levhaların sürtünmesi sonucu enerji birikir ve bu enerjinin aniden serbest kalması ile depremler gerçekleşir. Ayrıca, bazı durumlarda volkanik patlamalar, çatlamalar, maden çıkarma faaliyetleri veya su altı heyelanları da depremlere sebep olabilir.

Fakat daha önemli bir şey var Onu da bizlere Sevgili Faruk Şentürk; videosunda derleyerek şu sözlerle aktarıyor;

"Belli ki gizli istihbarat seviyesinde gizli bir olay yaşanmakta bu yüzden sizden rica ediyorum lütfen belli bir inanç kalıbınız varsa bunun dışına çıkmaya çalışın. Size anlatılan her bilginin doğru olmadığını bilin. Kendi zihninizle ve araştırmalarınızla doğruyu bulmaya çalışın . Ve sizden rica ediyorum videoyu sonuna kadar lütfen izleyin."

- İstanbul'daki başkonsolosluklar sözde güvenlik nedeniyle kapatılmasında ABD Büyükelçisi Jeff Flake'i suçlayan Türkiye İçişleri bakanı Süleyman Soylu 3 şubatta 'pis ellerini Türkiye'nin üzerinden çek' dedi.

- Romanya senatörü Diana Iovanovici Şoşoaca depremden sonra yaptığı açıklamada Türkiye'deki depremin 'dünya devlerinin Türkiye'ye yönelik saldırısı' olarak değerlendirdi.

- Rusya milletvekili Yevgeny Fedorov 'Türkiye'deki depremler ABD'nin jeopolitik uyarısıdır' dedi Rus askeri uzman Alexander Khrolenko Türkiye'deki depremin HAARP araştırma projesi kapsamında gizli bir jeofizik silahın test edilmesiyle tetiklenmiş olabiliceğini açıkladı.

- Devlet Bahçeli 'içinde sır olan bir olay gibi geliyor bana' dedi.

Depremin Şifreleri ve daha nice sır perdesinin aralandığı konuları Faruk Şentürk'ün web sitesi https://www.faruksenturk.org/ platformundan güncel olarak takip edebilirsiniz.


Bu Konudaki Yorumlar
Şok Olacaksınız ! Türkiye Depremi ve Kahramanmaraş depremlerinin Şifreleri - Yazar: ispaniolle - 04-08-2023, 10:44 AM