Webmaster Forumu Teknoloji Teknoloji Genel v MEXC, BLZ3S, RLC3S ve ATOM4S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek
MEXC, BLZ3S, RLC3S ve ATOM4S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek
sercanblk
MEXC, BLZ3S, RLC3S ve ATOM4S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek
0
805
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
sercanblk Senior Member
****
1 Year of Service
 • Konular337
 • Mesajlar337
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
oysk6nd.jpg

Vadeli işlemler deneyiminizi geliştirmek için MEXC Vadeli İşlemler, 27 Ağustos 2022 2.30 - 2.35 (TSİ) saatleri arasında sistem yükseltme ve bakımına tabi tutulacaktır. Yükseltme için gereken tahmini süre 5 dakikadır.

Yükseltme sırasında, kullanıcıların bekleyen emirleri değişmeden kalacaktır. Web ve Uygulama kullanıcıları varlıkları transfer edebilecektir (lütfen yükseltme sırasında biraz gecikme yaşanabileceğinin farkında olun ve birden fazla yere tıklamaktan kaçının), ancak pozisyon açma/kapama, emirleri iptal etme ve kar-al-zarar-durdur gibi işlemlerde bulunamayacaktır. Kripto satın alma, spot işlemler, kaldıraç, ETF, para çekme ve para yatırma gibi özellikler etkilenmeyecektir.

Gereksiz kayıpları önlemek için tüm kullanıcılara sistem yükseltmesinden önce pozisyonlarını ve emirlerini kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz. Sistem yükseltmesinin tamamlanmasının ardından vadeli işlemler normale dönecek ve bu başka bir duyuru ile duyurulacaktır. Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Sistem yükseltmesinden önce değişken piyasa koşulları olması durumunda, MEXC durumu değerlendirecek ve gerekirse sistem yükseltmesini erteleyecektir. Herhangi bir erteleme, bir sonraki duyuruda duyurulacaktır. Lütfen MEXC resmi web sitesindeki en son bildirimleri kontrol edin.

Not: Yukarıda belirtilen sistem yükseltme süresi tahminidir. En son gelişmeler ve güncellemeler için MEXC resmi web sitesini ve sosyal medyayı takip etmeye devam edin.

MEXC'ye olan desteğiniz için teşekkür ederiz!Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey


Bu Konudaki Yorumlar
MEXC, BLZ3S, RLC3S ve ATOM4S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek - Yazar: sercanblk - 08-26-2022, 04:53 PM