Webmaster Forumu Blogcular Blog Tanıtım v Letgo Yükle
Letgo Yükle
mehmetdugu
Letgo Yükle
0
539
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
mehmetdugu Junior Member
**
2 Years of Service
 • Konular49
 • Mesajlar49
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
Sitenin Adı : Ücretsiz Letgo Yükle
Sitenin Adresi : Letgoindir
Sitenin İçeriği : İkinci El Ürün Alışveriş Uygulaması
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2023
Site Hakkında Genel Açıklama : Letgo dünya genelinde birçok çeşit ürünün ikinci el olarak satılmasını sağlayan kullanıcı dostur bir site olarak bilinmektedir. İnsanlar kullanmadıkları veya değiştirmek istedikleri ürünleri Letgo uygulaması üzerinden satışa sunmak isteyebilmektedirler. Bu nedenle letgo uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Biz de sizler ile letgo uygulamasını tanıştırmak adına sitemiz üzerinden indirme linkini paylaşmış bulunuyoruz. Bu sayede siz de letgo uygulamasına üye olarak satışını yapmak istediğiniz ürünü fotoğrafları ile beraber yükleyebilirsiniz ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

letgo indir ücretsiz indir
Letgo uygulaması üzerinden satışlar gerçekleştirebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede sizlerin oluşturmuş olduğu profiller üzerinden yüklediğiniz ürünler görüntülenebilmektedir. İnsanlar bu uygulamayı iki şekilde kullanabilmektedir. Birinci olarak satıcı rolünde bir ürünü satışa sunabilir. Satışa sunulan ürünün markası, fiyatı ve fotoğrafları kullanıcı tarafından belirlenmektedir. Daha sonra ilana koyulduğunda alıcı tarafından rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda alıcı rolüyle de uygulamayı kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü veya kategorisini arama kısmına yazarak çeşitli ikinci el ürünler ile karşılaşabilmektesiniz. Bunları gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinde bulunan linkten letgo uygulamasını indirmek olacaktır.

letgo uygulaması indir
Bazı ürün satış uygulamalarının indirilme şekli ücretli olabilmektedir. Fakat bu uygulamaların aksine Letgo uygulaması kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Siz de uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilmek için sizler için sunmuş olduğumuz sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece ikinci el eşya, kıyafet vb. ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

letgo indirmek istiyorum
Letgo üzerinden ürün satışı yaparken alıcı veya satıcı ile birebir diyaloğa girebilmektesiniz. Mesaj yolu ile beraber ürününüz hakkında detaylı bilgi almakla beraber indirim de sunabilirsiniz. Bunun gibi ekstra durumlar ile beraber normalde satışı pahalı olan ürünleri siz de letgo gibi kolaylık sağlayan bir uygulamadan ucuza temin edebilme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda elinizde olan ürünü de sadece etrafınıza değil tüm Türkiye'de satışını başlatabilme şansını da yakalarsınız. Yapmanız gereken tek şey letgo uygulamasını sitemiz üzerinden indirmek ve kayıt olmak olacaktır. Siz de keyifli bir alışveriş için ve daha fazla detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Site Adresi: https://letgoindir.org/

l1l1l12.png


Bu Konudaki Yorumlar
Letgo Yükle - Yazar: mehmetdugu - 03-09-2023, 06:24 PM