Webmaster Forumu Genel Konular Yeni Siteler v Güvenilir Medyum Salih Bayraktar
Güvenilir Medyum Salih Bayraktar
olvidamex
Güvenilir Medyum Salih Bayraktar
0
3041
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
olvidamex Junior Member
**
2 Years of Service
 • Konular31
 • Mesajlar33
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
Medyum Nedir?

Medyum; büyü, fal, rüya yorumları ile uğraşan ve cinlerle, ifritlerle iletişime geçip büyü ve fal bakımında bu varlıkları kullanan kişilere medyum denir. Medyumlar Rahmani ve Şeytani olarak ikiye ayrılırlar.

Rahmani Medyumlar; büyü yapmazlar, ancak tecrübeli ve ilmi iyiyse etkisiz hale getirebilir.

Şeytani Medyumlar; Büyü yaparlar ve her türlü büyüyü bozabilirler. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, ölüm büyüsü, canbar büyüsü, papaz büyüsü, 41 dikiş büyüsü, sabun büyüsü, kiriş büyüsü, ak büyü, kara büyü, odkara büyüsü, kabala büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü gibi çoğu büyüyü yapabilirler. Medyum Salih Bayraktar'da bir şeytani medyumdur.

Uzman Medyum

Medyum Salih Bayraktar
, 1978 Hatay doğumludur. Küçük yaşlarda medrese eğitimi aldıktan sonra Lübnan'da Eşrefiye bölgesinde bulunan ve Arap ülkelerinin tanınan büyücüsünden 6 yıl süren bir eğitim aldı ve bu ilmi öğrenmeye başladı. 6 yıldır bu ilimi icra eden medyum salih bayraktar yaşamını Hatay'da sürdürmeye devam etmektedir. Bağlama büyüsü, Kara büyü, Ölüm büyüsü, Aşk büyüsü, Canbar büyüsü, Kabala büyüsü, Ermeni Büyüsü, Odkara büyüsü, Adet Kanı büyüsü, Ayırma büyüsü, Soğutma büyüsü, Kaşık Büyüsü, Kiriş Büyüsü, 41 Dikiş Büyüsü gibi büyülere hakim bir uzman medyumdur.

Güvenilir Medyum

Günümüzde güvenilir medyum bulmak gerçektende çok zordur. Çoğu vatandaşımız medyumlara derdini ve sıkıntısını çözmek için gitse de medyumluk mesleğine gölge düşüren bazı kendini bilmez kişiler tarafından vatandaşlarımız dolandırılıyor. Bu sebeptende dolayı güvenilir medyum ile arayışına giren vatandaşlarımıza en güvenilir medyum hizmetini sunuyoruz. Güvenilir medyum, her zaman insanları yönlendiren medyumdur. Siz bir medyumu aradığınızda direkt olarak büyü yaptırmak istiyorum derseniz ve görüştüğünüz medyum hoca size büyü yaptıracağınız kişinin üzerinde bakım yapmayı söylemeden direkt olarak fiyat verirse bilin ki o medyum güvenilir değildir. Tamamen sizi kandırıp umutlarınızla oynayıp paranızı almanın peşinde olan kendini bilmez birisidir. Ayrıca gerçek medyum sitedeki ismi ne ise para yatıracağınız banka hesabındaki ismi de odur. Eğer sitedeki ismi farklı banka hesap bilgisindeki ismi farklı ise ya da size sekreterimin hesabı, malzemecimin hesabı gibi gibi şeyler söylerse kesinlikle dikkate almayın. Güvenilir medyum her zaman öncesinde büyü yapılacak kişiye önce bakım yapar. Sonrasında hangi büyü yapılırsa daha verimli olur ve size büyü yapma konusunda yardımcı olur. Örneğin siz; bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsunuz fakat güvenilir medyum Salih Bayraktar hocamızın bakımı sonrası size bağlama büyüsü %100 olumlu sonuç vermeyebilir ama aşık etme büyüsü %100 olumlu sonuç verecektir aşık etme büyüsü yapalım derse kabul ederseniz ritüeller gerçekleşir. Eğer siz yine de güvenilir medyum Salih Bayraktar hocanın yaptığı bakım çalışması sonrasında kişinin üzerinde olumsuz olacağını düşündüğü büyüyü yaptırmak isterseniz. Başarısız olacak bir işi asla Salih Bayraktar hocamız yapmaz ve bunu da size belirtir.

Etiketler: medyum,medyumlar,gerçek medyum,gerçek medyumlar,şeytani medyumlar,şeytani medyum,uzman medyum,uzman medyumlar,güvenilir medyum, güvenilir medyumlar


Bu Konudaki Yorumlar
Güvenilir Medyum Salih Bayraktar - Yazar: olvidamex - 06-29-2021, 11:21 PM