Webmaster Forumu Genel Konular Astroloji v GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 ARALIK 2023
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 ARALIK 2023
wewet
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 ARALIK 2023
0
42
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
wewet Administrator
*******
2 Years of Service
 • Konular58
 • Mesajlar58
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu günlük burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)♈

Bugün kendinizi yük altında hissediyor olabilirsiniz. Muhtemelen dünyanın ağırlığı altında eziliyorsunuz. Kendi beklentilerinizi artık karşılayamıyor ve bundan rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz. Kendi kafanızın içinde sıkışıp kaldığınızda düşünmeniz gereken bir şey var: Anlam yolculuktadır, varış noktasında değil. Eğer her şeyi kendi başınıza yaptığınızı düşünüyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz yardım ve destek için çevrenizdekilere ulaşmayı unutmayın. Olmanız gereken yerdesiniz ve doğru yöne ilerliyorsunuz.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)♉

Aksiliklerin beraberinde bir duygusal kaos getirmesi yeni bir haber değil. Şimdi kendinizi geliştirme yolunda olan biri olarak eski yaraların bir nedenden dolayı ortaya çıktığını anlıyorsunuz. Sürece direnmek yerine, öfkeden melankoliye kadar her duyguya yer açın ve yaralarınızı bilgeliğe dönüştürme gücüne sahip olduğunuzu içsel olarak bilin. Her şeyde kendinize karşı sabırlı olmayı unutmayın. Eskisinin küllerinden doğmayı bekleyen yeni bir siz var. Kendinize karşı özenli ve sabırlı davranın. Yaşadığınız şeyleri küçümsemek haksızlık olur!

İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 22 Haziran) ♊

Bütünlüğe doğru bir yolculuktasınız ve bazen bu yolculuk içinizdeki karanlıkla yüzleşmenizi gerektiriyor. Gölgelerle yüzleşin ve dişli olun. Şüphelerin yalnızca bir yanılsama olduğunu içsel olarak bilerek, asıl sorunu bulmaya çalışın. İyi haber şu ki, açık ve dürüst iletişim sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur. Bu, sizi ne kadar savunmasız hissettirse de başkaları tarafından görülmeye ve duyulmaya izin vermeniz gerektiğinizi hatırlamalısınız.

YENGEÇ BURCU (23 Haziran – 22 Temmuz) ♋

Mutlu olmanın mükemmel olmakla alakası yoktur. Şu anda en iyi olmakla değil, kendiniz olmakla ilgilenmelisiniz. Taklit edilemeyen, benzersiz özelliklerinizi daha çok vurgulamaya çalışın. Olmanız gereken yerde olduğunuzdan emin olun ve ilerledikçe gelişmeye devam edeceğinize güvenin. Şimdi sizi olumlu bir şekilde şaşırtacak olan sürprizler çok yakında olabilir! Bu, özellikle sanatsal hedefleriniz varsa, bunu düşünmek için ideal bir zamandır. Yalnızca yapmak istediğiniz şeyi yapın. Hiçbir şeyi zorlamayın. Başka bir deyişle, başkalarının iyiliği için değil, kendi iyiliğiniz için hareket edin.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 22 Ağustos) ♌

Durun ve düşünün: Zihninizin içinde sıkışıp kalmak size hizmet ediyor mu? Kendinizi her şeyin ve herkesin size karşı çalıştığına inandırmak gerçekten doğru mu? Sadece bugün için bile olsa karanlık düşüncelere ara verin ve hayatınıza biraz neşe getirin. Sevildiğinizi ve korunduğunuzu bilerek rahatlayın. İnsan ilişkileri söz konusu olduğunda mümkün olduğu kadar yumuşak bir iletişimi uygulayın. Evrenin her zaman arzularınıza yanıt verdiğini hatırlayarak nasıl hissettiğinizi sevgiyle ve nezaketle ifade edin. Etraf ne kadar kaos dolu olursa olsun siz iç huzurunuzu sağlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (23 Ağustos – 22 Eylül) ♍

Eğer şu anda elinizden gelen şey buysa, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey budur. Kendinizi yargılamayı bırakın ve nazik olun. Şüpheye düştüğünüzde kendinize sormanız gereken en önemli soru şudur: "En iyi arkadaşınız aynı durumda olsaydı ne söylerdiniz?" Günün yoğunluğu kendinizi tükenmiş hissetmenize neden oluyorsa sorun değil. Kendinize bir iyilik yapın ve dinlenmeye ve yenilenmeye öncelik verin. Bir şeyin veya birinin kaybının acısını mı çekiyorsunuz? Unutmayın, belli yerlere gitmek ya da eski yaraları tetikleyen insanlarla bir araya gelmek zorunda değilsiniz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim) ♎

Bugün içsel bir yolculuğa çıkın. Benliğinizin derinliklerine doğru ilerleyin. En içteki o kutsal, o dinginlik alanına ulaşın. Tüm bu kargaşanın ortasında durgun olanı keşfedin. Aradığınız cevapları burada bulacaksınız. İletişim sorunları sürekliyse, durun ve hayatınıza nasıl huzur ve uyum getirebileceğinizi kendinize sorun. Değişim sizinle başlar ve ancak siz istediğiniz sürece gerçekleşir. Süper güçlere sahip olmayı hayal etmeyi bıraktığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Beklentilerinizi yeniden düzenleyin ve şükretmek için sebeplerinize bir kez daha göz atın.

AKREP BURCU (23 Ekim – 21 Kasım) ♏

Maalesef hayat bir kılavuzla gelmiyor ve kimse ne yaptığını bilmiyor. O yüzden "nasıl" ve "neden" sorularına takılıp kalmayın. Her seferinde yalnızca ufak bir adım atmaya odaklanın ve bu yolun siz ilerledikçe kendini ortaya çıkaracağına güvenin. Neyse ki, bu dansı tek başınıza yapmıyorsunuz. Yanınızda sizinle hareket eden özel biri var, bu da zorlukların daha da yumuşak görünmesini sağlıyor. Evrenin şu anda bilmenizi istediği şey, başınıza gelecek en iyi şeyin henüz gelmediğidir! Biraz daha sabredin. Nihayet çabalarınızın karşılığını aldığınızda buna değdiğini göreceksiniz.

YAY BURCU (22 Kasım – 21 Aralık) ♐

Bugün ısrarla tek bir düşünceye bağlı kalmanın zamanı değil. Hangi yolu seçeceğinizi anlayamadığınız için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak bu sizin için çok daha iyidir. Zor yolu seçin ve kendi patikanızı aramaya devam edin. Bu sizin için zorlu bir dönem olabilir, çünkü kendinizi birilerine kanıtlama gereği duyuyor olabilirsiniz ama bu kendinizden vazgeçmek için yeterli bir sebep değil. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızı es geçmeyin. Biraz hava değişikliğine ihtiyacınız olabilir bu yüzden mümkünse yakın arkadaşlarınızda planlar yapmaya çalışın.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 21 Ocak) ♑

Bir süredir tam anlamlandıramadığınız bir his, bir titreşim hissediyorsunuz. Nitekim gizli saklı oyunlar oynamak sizi hiçbir yere götürmez. Biraz risk almak ve atılgan olmak iyi bir fikir olabilir. Gün, sizi farklı bir şey denemeye davet ediyor. İç görülerinizi ve gözlemlerinizi belirli bir şeye yönlendiremezseniz, bir konunun tüm yönlerini görme yeteneğinin ne faydası var? Şimdi zihninizin içinden biraz olsun çıkın ve düşüncelerinizi ortaya somut bir şekilde koymanın yollarını bulun.

KOVA BURCU (22 Ocak – 19 Şubat) ♒

Sizi biraz daha iyi tanımaya çalışan biri bugün büyük bir teklifte bulunabilir, bu nedenle daha fazla ilgi çekmeye hazır olun. Bu sefer sığ, küçük konuşmalar yeterli gelmeyebilir. Hayattan ve hayatınızdaki insanlardan ne istediğinizi bilmek istiyorlar. Kendinizi açmak konusunda çok rahat olmasanız da aslında buna ihtiyacınız olabilir. Gelecekteki maceralara odaklanmanızın sizi bugün işinizi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Bugüne odaklanmaya çalışmalı ve bu günü bilinçli bir şekilde yaşamalısınız.

BALIK BURCU (20 Şubat – 20 Mart) ♓

Kimya inkar edilemez ve keşfedilmeyi hak eder. Nasıl hissettiğinizi ifade etmek için sonsuza kadar beklemek istemezsiniz. İlgi gösterdiğiniz birisi varsa onlarla bunu nasıl keşfetmek istediğiniz konusunda açık ve dürüst bir konuşma yapın. Kimileri için bu kıvılcımı keşfetmek şu anda önemli bir konu olabilir. Dünyaya daha fazla neşe, güzellik ve ışıltı getirmeyi vaat eden bir bağlantıdan bahsediyoruz. Bu, tüm ihtimalleri göze almaya değmez mi? Duygularınızı savaşmanız gereken bir şey olarak görmeyi bıraktığınızda kendinizi çok daha özgür hissedeceksiniz.


Bu Konudaki Yorumlar
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 ARALIK 2023 - Yazar: wewet - 12-27-2023, 10:14 AM