Webmaster Forumu SEO Hizmetleri Tanıtım Yazısı v BionLEY Biyoteknoloji - Doğal Bitkisel Ekstraktlar
BionLEY Biyoteknoloji - Doğal Bitkisel Ekstraktlar
ispaniolle
BionLEY Biyoteknoloji - Doğal Bitkisel Ekstraktlar
0
302
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Rate Post
Cevapla
Şuan Offine!
ispaniolle Senior Member
****
2 Years of Service
 • Konular298
 • Mesajlar298
 • Rep puanı 0
 • Emojis Given: 0
  Emojis Received: 0
Site:bionley.com.tr
Konu: Sıvı Ekstrakt | Toz Ekstrakt | Bitki Ekstraksiyon Prosesleri


Bionley Biyoteknoloji, 15 yılı aşkın bitki ekstraksiyon prosesleri ve saf molekül üretim deneyimine sahip olan deneyimli bilim insanları tarafından kurulmuştur.
Enstrumental cihaz kullanım tecrübeleri ile bitki ekstraktları analizlerini yapabilen Bionley; kozmetik, gıda, tarım, veterinerlik, yem endüstrisi, balık çiftlikleri, gıda takviyesi ve içecek endüstrilerine yüksek kaliteli standardize sıvı bitki ekstraktı ve standardize toz ekstrakt üretebilmektedir.

Sıvı Ekstraktlar
Sıvı ekstraktlar, bitkilerin veya diğer doğal kaynakların bazı bileşenlerini çıkarmak için kullanılan bir işlemle üretilen yoğun sıvı formda olan özütlerdir. Bu işlem genellikle bitki materyali üzerine bir çözücü madde uygulanması ve ardından bu çözücü maddenin buharlaştırılması veya uzaklaştırılması yoluyla gerçekleştirilir. Sıvı ekstrelerimiz aktif bileşene göre standardize edilmektedir. Sıvı bitkisel ekstraktlar için üretim, kalite kontrol ve arge birimlerimiz, yiyecek ve içecek, tarım, kozmetik endüstrilerine en kaliteli ekstreleri sunmak için çalışmaktadır.

Toz Ekstraktlar
Toz ekstraktlar, bitkilerin veya diğer doğal kaynakların bazı bileşenlerini çıkarmak için kullanılan bir işlemle üretilen toz halindeki özütlerdir. Bu işlem genellikle bitki materyali üzerine bir çözücü madde uygulanması ve ardından bu çözücü maddenin buharlaştırılması veya uzaklaştırılması yoluyla gerçekleştirilir. Toz ekstrelerimiz de aktif bileşene göre standardize edilmektedir. Gıda takviyesi, veterinerlik ve yem katkı endüstrilerine standardize edilmiş yüksek kaliteli ekstreleri sunarken EUP’ye göre kalite kontrol analizlerini yapıyor ve bitki içerisindeki etken madde içeriğini garanti ediyoruz. Bunun için üretim proseslerimizi arge birimimizle destekliyoruz.

Bitki Ekstraksiyon Prosesleri
Bitki ekstraksiyonu, bitkisel materyallerden biyoaktif bileşenlerin çıkarılması işlemidir. Birçok yöntem kullanılabilir, ancak en yaygın olanları solvent ekstraksiyonu, hidrodistilasyon, süperkritik CO2 ekstraksiyonu ve ultrasonik ekstraksiyondur. Bitki Ekstraksiyon Prosesleri alanında en iyi çözümsel geliştirmelere sahip çalışanlarımızla profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.


Saf Moleküller
Sizler için Astragaloside IV, Astragaloside VII, Cycloastrogenol, Oleandrin, Rosmarinic Acid, Ruscogenin, Oleuropein saf moleküllerini bitkiler içerisinden saflaştırarak elde ediyoruz.

Bionley Biyoteknoloji belirtilen tüm ekstraktları standardize olarak üretebilecek kapasitededir.
Aloe Vera ekstraktı, at kestanesi ekstraktı, tavşan memesi ekstraktı, at kuyruğu ekstraktı, alıç ekstraktı, ekinezya ekstraktı, laden gülü ekstraktı, kırmızı biber ekstraktı, biberiye ekstraktı, melisa ekstraktı, şerbetçi otu ekstraktı, ısırgan otu ekstraktı, papatya ekstraktı, enginar ekstraktı etken madde içeriği garantili ekstraktlarımızdır.

logo-deneme.png


Bu Konudaki Yorumlar
BionLEY Biyoteknoloji - Doğal Bitkisel Ekstraktlar - Yazar: ispaniolle - 04-19-2023, 09:53 PM